szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl Metro Szkolenia BHP z siedzibą w Bydgoszczy to profesjonaliści w zakresie usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Metro oferuje pracownikom i pracodawcom szkolenie BHP, P. POŻ oraz szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej. System szkoleń ma na celu zapobieganie wypadkom w pracy. Ocena ryzyka zawodowego zostanie także przeprowadzona przez Metro Szkolenia BHP. Specjaliści przekazują swoją wiedzę odbiorcom również dojeżdżając do firm w Bydgoszczy i okolic. Zadbaj o bezpieczeństwo na miejscu pracy.

Szczegóły strony szkoleniabhp-bydgoszcz.pl:

Podlinkuj stronę szkoleniabhp-bydgoszcz.pl:

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRAP - Krajowy Rating Adresów Pocztowych »

  Krajowy Rating Adresów Pocztowych to ogólnopolska baza informacji o adresach pocztowych. Jest to narzędzie, dzięki któremu firmy zajmujące się masową wysyłką uzyskają informacje na temat adresu - historii zwrotów bądź niedostarczenia przesyłek.

  Z naszym rozwiązaniem unikniesz dodatkowych kosztów wynikających ze zwrotu towaru bądź niedostarczenia przesyłki.
  Niedostarczone listy czy paczki już nigdy nie będą problemem
  – wszystkich informacji dostarczy Ci KRAP.

  Dostarczamy dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązanie z kategorii BIG DATA. Zgłoś nam swój problem. Wspólnie opracujemy odpowiedni sposób analizy danych i wdrożymy go do Twojej firmy.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • gotowe spółki »

  s24. com. pl oferuje sprzedaż gotowych spółek, umożliwia powierzenie naszym prawnikom prowadzenie i rejestracje nowych firm i spółek. Prowadzimy również doradztwo w zakresie działalności spółek.
  Oferujemy również wirtualne biura na terenie całej Polski, sale konferencyjne, biura na godziny. Posiadamy 9 oddziałów w takich miastach jak Wrocław, Warszawa(3 oddziały), Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Poznań. Sprawdź naszą ofertę na s24. com. pl

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Kraków »

  Posiadając braki w rachunkowości, bankowości, tudzież inne połączone z wymaganymi czynnościami podczas prowadzenia księgi w której znajdować się będą podstawowe operacje, oraz inne niezbędne sprawy, powinno się skorzystać z pomocy biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe, to nie wyłącznie ludzie posiadający zapał do pracy, lecz są to poprawnie wykształceni ludzie, którym można spokojnie owe zadanie powierzyć. Nie każdy jest na tyle pilny, aby sporządzać takie notki, niemniej uczestnicy biura rachunkowego takimi ludźmi są.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wwconsulting.pl »

  BHP a więc bezpieczeństwo i higiena pracy to zestaw zasad dotyczących bezpiecznego oraz higienicznego wykonywania obowiązków w zakładzie pracy. Jest to także dziedzina wiedzy zajmująca się kształtowaniem odpowiednich warunków do pracy. W zakres bhp będą wchodzić różne kwestie, a więc: odpowiednie przystosowanie pomieszczenia, ubiory pracowników, wyposażenie stanowiska pracy, sposób działania i nie tylko. Przedsiębiorstwa powinny przeprowadzić całościowe szkolenie bhp pracowników. Tego typu szkolenia przygotowują pracowników na każdą ewentualność a także poszerzają ich wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w firmie. Jest dużo firm oferujących tego rodzaju usługi, obejmujące: szkolenia bhp i ppoż, audyt bhp, audyt ppoż, outsourcing bhp czy obsługa bhp. Specjalista od bhp nie musi być na etacie w przedsiębiorstwie. Każde przedsiębiorstwo może wedle uznania korzystać z propozycji firm outsourcingowych, co niezwykle często redukuje koszty, a także powoduje wzrost jakości oferowanych usług.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • aska.com.pl »

  Firma ASKA specjalizuje się w systemach automatycznej identyfikacji. Główne wartości, które towarzyszą od początku istnienia firmy to innowacyjność i troska o klienta. Skuteczne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i rozwiązań pozwoliło na zdobycie stabilnej pozycji na rynku.

  Towary i usługi oferowane przez ASKA z wykorzystaniem technologii automatycznej identyfikacji:
  - kodowanie kreskowe (drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych, terminale mobilne, akcesoria)
  - identyfikacja radiowa (RFID)
  - optyczna identyfikacja znaków (OCR, OMR)
  - optyczna identyfikacja znaczników (ankiet, kuponów, formularzy),
  - identyfikacja cech biometrycznych (linii papilarnych, sieci naczyń krwionośnych, tęczówki oka, budowy twarzy),
  - urządzenia pomiarowe,
  - oprogramowanie (m. in. inwentaryzacja, sprzedaż mobilna, PZ-WZ, środki trwałe, kolektory danych),
  - tworzenie systemów informatycznych pod wymagania klientów.

  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www. aska. com. pl

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.tradebest.pl »

  Firmy budowlane zajmują się zarówno realizowaniem budowania domów, ale również wykonywaniem usług zarówno budowlanych, jak też wykończeniowych, które są potrzebne do zrealizowania w ramach nowych domów, co pozwala na wprowadzenie się do nowego domu. W przypadku budowania domu niezbędne jest samodzielne przeprowadzenie poszczególnych prac związanych z pracami wykończeniowymi. W przypadku kupowania domu istnieje również możliwość zdecydowania się na zakup domu w wersji developerskiej, która posiada wykonane wykończenia.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.torby-papierowe.info »

  Firma Doma Pak produkuje torby papierowe wraz z nadrukami już od 7 lat. Oferujemy torby papierowe szare, białe oraz dodatkowo kolorowe oraz dodatkowo specjalne torby papierowe na wino i torebki fałdowe, z nadrukami wykonywanymi sposobnością fleksograficzną oraz sitograficzną. Torebki papierowe jako doskonała alternatywa dla opakowań foliowych, wyróżniają się wytrzymałością, są ekologiczne oraz występują w wielu rodzajach i rozmiarach. Sprawdź pełną ofertę na stronie internetowej WWW. torby-papierowe. info.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.bhplexis.pl »

  Przygodę z bezpieczeństwem i higieną pracy rozpoczęliśmy w 1995 r. w Szczecinie, po to by czuwać nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi w zakresie:- pełnienia obowiązków służby bhp – specjalistów spoza zakładu pracy, - sporządzenia oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich rodzajów czynników i zagrożeń, - przeprowadzenia dochodzenia powypadkowego od A do Z dla pracowników, zleceniobiorców, uczniów oraz w drodze do pracy i z pracy, - obliczania wydatku energetycznego za pomocą metody Lehmanna, - opracowywania instrukcji stanowiskowych i procedur postępowania,
  - sporządzenia dokumentacji minimalnych wymagań bhp użytkowanych maszyn, - opracowania procedur przydziału odzieży, obuwia i ochron indywidualnych, - wykonania pomiarów natężenia oświetlenia światłem elektrycznym w miejscu pracy, - pozostałej dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa jak i higieny pracy, - dokonywanie ocen ergonomii stanowisk pracy, - doradztwo w zakresie prawidłowego doboru sprzętu ochron indywidualnych,
  - sporządzenie oceny narażenia pracowników na czynniki szkodliwe w środowisku pracy, - szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla wszystkich grup pracowniczych w systemie kursowym i samokształcenia kierowanego,
  - szkoleń w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej, - opracowania instrukcji eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • jpk.info.pl »

  Przedsiębiorcy prowadzący rachunkowość przy użyciu programów komputerowych zobowiązani są do przekazywania treści ewidencji podatkowych w ustalonym formacie do organów kontroli. Celem Jednolitego Pliku Kontrolnego jest usprawnianie i ułatwianie toku kontroli. Właściciele firm zmuszeni są przepisami prawa dostarczać raporty na prośbę organów skarbowych w jednolitym formacie, a to zmusza ich do wykorzystywania wyłącznie z aplikacji, które generują lub pozwalają na wykreowanie raportu w jednolitym formacie. Do naszej aplikacji będziesz mógł wczytać również dokumenty XML w formacie JPK. Oprogramowanie automatycznie zweryfikuje czy załadowane dane są poprawne i podświetli pola błędu w załadowanym pliku XML. Poprawnie zweryfikowany plik JPK dostarczysz szybko z fillUp tak samo jak e-pity z kompletną obsługą statusu i archiwum działań.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: