szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl Metro Szkolenia BHP z siedzibą w Bydgoszczy to profesjonaliści w zakresie usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Metro oferuje pracownikom i pracodawcom szkolenie BHP, P. POŻ oraz szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej. System szkoleń ma na celu zapobieganie wypadkom w pracy. Ocena ryzyka zawodowego zostanie także przeprowadzona przez Metro Szkolenia BHP. Specjaliści przekazują swoją wiedzę odbiorcom również dojeżdżając do firm w Bydgoszczy i okolic. Zadbaj o bezpieczeństwo na miejscu pracy.

Szczegóły strony szkoleniabhp-bydgoszcz.pl:

Podlinkuj stronę szkoleniabhp-bydgoszcz.pl:

szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarcze ścierne, materiały do szlifowania »

  Tarcze ścierne, materiały do szlifowania, artykuły ścierne. Ściernice listkowe talerzowe ( tarcze ścierne lamelowe ) od czasu ich wprowadzenia na rynek znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach obróbki powierzchni. Dzięki wachlarzowemu ułożeniu listków (lamelek) z płótna ściernego uzyskuje się wielokrotnie większą wydajność niż przy innych narzędziach. Ściernice listkowe TORAL wykonywane są z płótna ściernego pokrytego elektrokorundem lub elektrokorundem cyrkonowym, rozmieszczonego równomiernie na podstawie z włókna szklanego lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Płótno ścierne naklejane jest żywicą syntetyczną gwarantującą dużą żywotność, wydajność i elastyczność narzędzia. Nasze tarcze nadają się do wszystkich typów elektronarzędzi co zapewnia łatwość w ich użytkowaniu. Mała waga ściernicy przyczynia się do łatwości w posługiwaniu się takim narzędziem, jak i zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wwconsulting.pl »

  BHP a więc bezpieczeństwo i higiena pracy to zestaw zasad dotyczących bezpiecznego oraz higienicznego wykonywania obowiązków w zakładzie pracy. Jest to także dziedzina wiedzy zajmująca się kształtowaniem odpowiednich warunków do pracy. W zakres bhp będą wchodzić różne kwestie, a więc: odpowiednie przystosowanie pomieszczenia, ubiory pracowników, wyposażenie stanowiska pracy, sposób działania i nie tylko. Przedsiębiorstwa powinny przeprowadzić całościowe szkolenie bhp pracowników. Tego typu szkolenia przygotowują pracowników na każdą ewentualność a także poszerzają ich wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w firmie. Jest dużo firm oferujących tego rodzaju usługi, obejmujące: szkolenia bhp i ppoż, audyt bhp, audyt ppoż, outsourcing bhp czy obsługa bhp. Specjalista od bhp nie musi być na etacie w przedsiębiorstwie. Każde przedsiębiorstwo może wedle uznania korzystać z propozycji firm outsourcingowych, co niezwykle często redukuje koszty, a także powoduje wzrost jakości oferowanych usług.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.ksiegapodatkowa.pl »

  Rachunkowość w firmie musi być prowadzona we właściwy sposób. Jeśli nie chcesz popełniać błędów to najodpowiedniejsza dla małej jak i średniej firmy jest mała księgowość prowadzona z wykorzystaniem programu Super Księga Podatkowa (SKP). Zajrzyj na naszą witrynę internetową już teraz.
  Znajdziesz tu wszechstronny pkpir program księgowy wyposażony w liczne moduły takie jak rozrachunki, podatek dochodowy oraz VAT, płace, ZUS, fakturowanie, delegacje i inne.
  Jest on w stu procentach zgodny z obecnymi przepisami prawa, daje możliwość na bezproblemowe tworzenie raportów sprzedaży i innych, ekspresowe wprowadzanie danych do systemu, łatwe rejestrowanie i wystawianie faktur i wiele innych.
  Mała księgowość - program SKP firmy FORMAT to dużo więcej aniżeli program do faktur. Umożliwia zakładanie kartotek klientów, zatrudnionych osób, zeznań podatkowych, zawiera moduł magazyn oraz kontrolowanie wszelkich rozliczeń oraz wymaganych płatności. Zaglądnij do naszego serwisu już dzisiaj. Możesz sam wybrać potrzebne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy moduły, a przed zakupem pobrać wersję testową - oczywiście za darmo. Łatwość obsługi programu oraz bezpłatna pomoc konsultantów sprawią, że mała księgowość będzie prosta i zajmować zdecydowanie mniej czasu.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • tisarplay.pl »

  Nasza strona to wizytówka pracowni plastycznej, która tworzy przyjazne i kolorowe otoczenia do rozrywki i spędzania wolnego czasu. Zaprojektowane i wykonane przez nas sale zabaw są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne oraz użyteczne. Staramy się by nadzorowana przez Tisar Play budowa sal zabaw dla dzieci była zawsze bezpieczna i dostosowana potrzeb. Dołożony wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty spełniły Państwa oczekiwania. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. tisarplay. pl

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.czj-infox.pl »

  Spółka CZJ INFOX z Krakowa, działa na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń o następującej tematyce: Administrator Bezpieczeństwa Informacji – ABI, szkolenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 – Pełnomocnik i Auditor wewnętrzny SZJ, szkolenia Pełnomocnik i auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004, prawo ochrony środowiska POŚ, przygotowanie dokumentacji z zakresu POŚ i gospodarki odpadami. Dodatkowo prowadzimy działalność wdrożeniową z Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001, 14001, systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP/ISO 22000, Systemu ochrony danych osobowych. Świadczymy usługi dla firm prowadzących działalność gospodarczą, administracji publicznej oraz NGO. Zespół szkoleniowy firmy INFOX to wysokiej klasy eksperci z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Priorytetem firmy jest prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie dla kadry zarządzającej oraz pracowników przedsiębiorstw. Dzięki prowadzonej przez nas działalności organizacje zwiększają swoją produktywność, osiągają wyznaczone przez siebie cele i zwiększają swoją renomę na rynku.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.gdgbiznesserwis.pl »

  Potrzebujesz pomocy w dziedzinie podatkowej lub księgowości? Biuro rachunkowe GDG Biznes w Bydgoszczy oferuje swoje usługi. Prowadzimy również księgi rachunkowe oraz sporządzamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS. Sprawdź ofertę i skorzystaj z usług.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.tradebest.pl »

  Firmy budowlane zajmują się zarówno realizowaniem budowania domów, ale również wykonywaniem usług zarówno budowlanych, jak też wykończeniowych, które są potrzebne do zrealizowania w ramach nowych domów, co pozwala na wprowadzenie się do nowego domu. W przypadku budowania domu niezbędne jest samodzielne przeprowadzenie poszczególnych prac związanych z pracami wykończeniowymi. W przypadku kupowania domu istnieje również możliwość zdecydowania się na zakup domu w wersji developerskiej, która posiada wykonane wykończenia.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.wadmex.pl »

  Usługi księgowe Kraków cieszą się od zawsze dużą popularnością, zwłaszcza wśród mikroprzedsiębiorców nastawionych na ekonomiczne prowadzenie biznesu. Znacznie korzystniejszym, pod względem ekonomicznym, rozwiązaniem od tworzenia wewnętrznego działu księgowości jest delegowanie zadań księgowych biurowi rachunkowemu, które daje gwarancję profesjonalnej obsługi. Biuro rachunkowe Kraków oferuje atrakcyjne pakiety księgowe dla firm obejmujące: prowadzenie Ksiąg Handlowych i Rachunkowych, ryczałt ewidencjonowany, rozliczenia VAT, KPiR, sprzedaż gotowych spółek, doradztwo podatkowe i księgowe oraz usługę wirtualne biuro. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania biznesowe. Przedsiębiorcy działający mobilnie mogą skorzystać z księgowości online i bezpłatnego programu do generowania faktur. Udzielamy również wsparcia młodym firmom, które dopiero rozpoczynają przygodę z własnym biznesem. Nasi doradcy dają konkretne wskazówki jak założyć firmę od A do Z.
  Chciałbyś sprawdzić czy nasza oferta jest dostosowana do potrzeb Twojej firmy? Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.bhplexis.pl »

  Przygodę z bezpieczeństwem i higieną pracy rozpoczęliśmy w 1995 r. w Szczecinie, po to by czuwać nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi w zakresie:- pełnienia obowiązków służby bhp – specjalistów spoza zakładu pracy, - sporządzenia oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich rodzajów czynników i zagrożeń, - przeprowadzenia dochodzenia powypadkowego od A do Z dla pracowników, zleceniobiorców, uczniów oraz w drodze do pracy i z pracy, - obliczania wydatku energetycznego za pomocą metody Lehmanna, - opracowywania instrukcji stanowiskowych i procedur postępowania,
  - sporządzenia dokumentacji minimalnych wymagań bhp użytkowanych maszyn, - opracowania procedur przydziału odzieży, obuwia i ochron indywidualnych, - wykonania pomiarów natężenia oświetlenia światłem elektrycznym w miejscu pracy, - pozostałej dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa jak i higieny pracy, - dokonywanie ocen ergonomii stanowisk pracy, - doradztwo w zakresie prawidłowego doboru sprzętu ochron indywidualnych,
  - sporządzenie oceny narażenia pracowników na czynniki szkodliwe w środowisku pracy, - szkoleń wstępnych i okresowych BHP dla wszystkich grup pracowniczych w systemie kursowym i samokształcenia kierowanego,
  - szkoleń w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej, - opracowania instrukcji eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • ikze-ike.pl »

  Czym jest IKE? Można powiedzieć, że jest to trzeci filar emerytury, zaraz po bardzo popularnych OFE i ZUS, które raczej nie cieszą się dobrą sławą, wśród osób, które pozyskują swój fundusz jedynie z tych źródeł. IKE jest idealnym narzędziem do oszczędzania na przyszłą emeryturę. Jego największą zaletą, jest przede wszystkim brak jakiegokolwiek podatku od zysków kapitałowych. Jednak wszystkie firmy, pobierają pewien procent za prowadzenie tego typu konta, więc warto sprawdzić, czy będzie to dla nas opłacalna opcja.

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: