www.inthouse.pl

www.inthouse.pl International House to sieć szkół, która szczyci się ponad 50-letnią historią. Marka ma na swoim koncie liczbe osiągnięcia edukacyjne i nieustannie wnosi nowe rozwiązania do branży językowej. Polskie oddziały szkół znajdują się między innymi w takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń czy Inowrocław. Placówki zapraszają osoby w każdym wieku na profesjonalne kursy językowe, których poziom dostosowywany jest do grupy słuchaczy. International House organizuje również szkolenia dla firm i kursy zagraniczne, a także zajmuje się edukacją online.

Szczegóły strony www.inthouse.pl:

Podlinkuj stronę www.inthouse.pl:

www.inthouse.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia prawo pracy »

  CKHR. PL poleca urozmaicony zakres możliwości dla tych wszystkich, którzy to zamierzają zwiększyć własne zdolności. W ofercie prezentują kursy i szkolenia, jakie staną się koniecznymi w Twej karierze zawodowej. Do najpopularniejszych należą szkolenia prawo pracy, zajęcia z zakresu płac, bądź też te, związane ściśle z zagadnieniami w tematyce ludzkich zasobów. Istnieje również sposobność przeprowadzenia szkoleń online, na jakich to zaznajomisz się z regułami obsługi najistotniejszych biurowych programów.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • edu-pisanie.eu - serwis edukacyjny »

  Trudnimy się przygotowywaniem, edytowaniem oraz pisaniem przykładowych prac w języku angielskim jak i polskim. Oferujemy dużą paletę możliwości doradztwa, czyli inaczej mówiąc tak zwaną pomoc w pisaniu prac. Służymy pomocą w gromadzeniu materiałów, adjustracji m. in. prac licencjackich, prac zaliczeniowych i magisterskich. Tworzymy też wzorce opracowań naukowych z języka polskiego, angielskiego. Pisanie prac nie jest jedyną dziedziną, którą proponujemy swoim kontrahentom i nasza oferta jest oczywiście dużo szersza i nie ogranicza się jedynie do języka ojczystego. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć poza tym gotowe przykłady opracowań w kilku językach. Nasze przykłady prac nie zostały absolutnie dotąd zamieszczane i są dostępne wyłącznie dla jednego klienta co daje możliwość uniknięcia plagiatu. Zajmujemy się ponadto tłumaczeniami wszelkiego rodzaju prac, tekstów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Namawiamy również do współpracy osoby z wyższym wykształceniem, którym prosto przychodzi parafrazowanie czy też pisanie prac. Pamiętamy również o osobach biegle posługującymi się językami obcymi z którymi również z miłą chęcią podpiszemy współpracę. Poszukujemy tłumaczy najpopularniejszych języków obcych takich jak np. język francuski jak i język niemiecki. Oferujemy bowiem naszym klientom tłumaczenia tekstów w tych właśnie językach. Tłumaczenie niemiecki, tłumaczenie języka między innymi rosyjskiego jak i innych mniej lub bardziej popularnych języków obcych.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka liceum »

  Nasz portal pokazuje w przystępnej formie zagadnienia z matematyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Oferowane narzędzia matematyczne łatwo i prosto pomogą w rozwiązaniu zadań. W przypadku problemów każdy użytkownik może dodać zadanie, które zostanie rozwiązane. Mamy przygotowane również coś dla nauczycieli, przede wszystkim bazę gotowych sprawdzianów, spis bieżących podręczników tudzież konkursów matematycznych. Korepetytorzy i uczniowie mogą dodawać swoje ogłoszenia. Dla każdego z zarejestrowanych przeznaczone jest 100 megabajtów powierzchni na materiały naukowe. A wszystko to za free - zapraszamy!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • zadania.all4school.pl »

  Zadania. all4school. pl to strona internetowa ułatwiająca uczniom robienie pracy domowej. Na portalu każda osoba znajdzie gotowe rozwiązania do przykładowych zadań. Na tę chwilę gotowe są odpowiedzi do biologii i matematyki. Każdego dnia zamieszczamy kolejne zadania. Jeżeli macie jakieś sugestie zamieście je w komentarzach. Odpowiemy bardzo szybko.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal naukowy »

  Zapraszam ciepło każdego ucznia do odwiedzenia portalu internetowego all4school. pl. Na stronie można znaleźć poradniki, gotowe odpowiedzi do pracy domowej, streszczenia książek. Co więcej jako jedyna strona w Polsce oferujemy bezpłatne rozwiązywania zadań jakie nam wyślecie (instrukcja jak przesłać polecenie zadania dostępna na podstronie zadania. all4school. pl). Jeżeli spodoba się Państwu nasza strona to prosimy o polubienie jej na fb

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.asiasieja.pl »

  Jestem tancerką, nauczycielką i instruktorką tańca z Bielska-Białej, prowadzę kursy taneczne. Prowadzę zajęcia taneczne i warsztaty taneczne dla dorosłych i dzieci w: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków. Ze wszystkich stylów największą radość zawsze sprawiał mi Reggaeton. Ponadto bardzo lubię prowadzić zajęcia z kobiecych stylingów. Lubię przekazywać dziewczynom wiedzę, o tym jak się poruszać, by wyglądać na parkiecie powabnie, seksownie i z wdziękiem. Takie zajęcia to nie tylko kurs tańca. Nauka tańca, tancerka, taniec towarzyski, kurs tańca, warsztaty taneczne.

  Data dodania: 06 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • auto-szkola-lukas.pl »

  Auto Szkoła Lukas Łódź - szkoła nauki jazdy i prawo jazdy łódź. Auto szkoła łódź, katgoria B, prawo jazdy łódź, nauka jazdy łódź. Tylko u nas w Łodzi najniższe ceny, fachowi instruktorzy, dogodne terminy i najniższe ceny kuru kategorii B w Łodzi

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • informatykapisanieprac.ugu.pl »

  prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • informatykaprace.cba.pl »

  Informatyka pisanie prac, napiszę prace, inżynierskie, magisterskie, prace z informatyki prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje-swiecie.eu »

  Zapraszamy na korepetycje z matematyki, fizyki i chemii w Świeciu. Pomagamy zrozumieć podstawy przedmiotów ścisłych, tłumaczymy jak radzić sobie z zadaniami z treścią, a także pokazujemy metody szybkiego liczenia.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: