www.adwokatdoniec.pl

www.adwokatdoniec.pl Adwokat Sebastian Doniec ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim i prowadzi obecnie kancelarię adwokacką w Gorlicach oraz Jaśle. Obie kancelarie świadczą pomoc prawną dla mieszkańców i firm z terenu powiatu Gorlice i Jasło w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Na swojej stronie internetowej www.adwokatdoniec.pl adwokat ten publikuje wszystkie potrzebne informacje oraz dane kontaktowe.

Szczegóły strony www.adwokatdoniec.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatdoniec.pl:

www.adwokatdoniec.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • wroclaw-komornik.com.pl »

  Egzekucja z nieruchomości w sprawach alimentacyjnych przeprowadzana jest w taki sam sposób jak w sprawach niealimentacyjnych.

  Właściwym do prowadzenia egzekucji z nieruchomości jest komornik, w którego okręgu nieruchomość jest położona. Wierzyciel w czasie trwania całego postępowania egzekucyjnego z nieruchomości, zobowiązany jest do składania wniosków inicjujących kolejne etapy egzekucji. W przypadku bezczynności wierzyciela trwającej dłużej niż rok, komornik stwierdzi umorzenie egzekucji z nieruchomości.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • kancelarialenarczyk.pl »

  Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną z zachowaniem zasad najwyższej poufności. Wszelkie informacje dotyczące Klienta, jego działalności lub kontrahentów nie są udostępniane osobom spoza zespołu zaangażowanego w prace nad konkretną sprawą lub projektem.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.duzeodszkodowania.com »

  Zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszą kancelarię. Jesteśmy wiodącym specjalistą w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz niezastąpionego partnera podczas całego procesu sądowego. Zapewnimy Ci pomoc prawnika doświadczonego w pozyskiwaniu wysokich wygranych. Od przeszło 7 lat pomagamy poszkodowanym z całej Polski dochodzić swoich roszczeń przed sądem. Doradzaliśmy już w kilkuset sprawach o błędy lekarskie. Dzięki etycznemu podejściu, skuteczności oraz dbałości o interesy Klientów cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem. Gwarantujemy konkurencyjne warunki współpracy oraz najwyższe standardy obsługi. Reprezentujemy tylko osoby pokrzywdzone, nigdy nie podejmujemy się obrony lekarzy. Wybierając Duże Odszkodowania znacznie zwiększasz swoje szanse na wypłatę w pełni satysfakcjonującego Cię świadczenia. Jak możemy Ci pomóc? Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Otrzymasz bezpłatną poradę prawną i poznasz swoją sytuację procesową. Nie ryzykuj i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.factolex.pl »

  blog poświęcony miejscu prawa w naszym życiu oraz jego funkcjonowaniu w Polsce. Istotne źródło informacji dla pasjonatów prawa oraz wszystkich poszukujących porady prawnej. Możliwość wymiany poglądów z innymi czytelnikami a także kontaktu z autorem strony.

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • robertofiara.pl »

  Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka obsługuje klientów z terenu całego kraju. Głównym obszarem działalności tej kancelarii adwokackiej są sprawy o odszkodowania oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Ponadto zespół kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu roszczeń bankowych oraz z zakresu prawa karnego.

  Spotkania odbywają się zazwyczaj w siedzibie tej kancelarii adwokackiej, w centrum warszawy. Kancelaria prowadzi szerokie doradztwo w zakresie spraw odszkodowawczych. Można zgłosić sprawę odszkodowawczą do analizy drogą mailową lub telefoniczną do oceny zespołu kancelarii.
  Kancelaria adwokacka z Warszawy prowadzona przez mecenasa Roberta Ofiara wspiera klientów w sprawach odszkodowawczych o:
  - odszkodowanie za wypadek komunikacyjny,
  - odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej,
  - odszkodowanie za wypadek przy pracy,
  - odszkodowanie za urządzenia przesyłowe (słupy, rury) na działce,
  - odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości,
  - odszkodowanie za wypadek w rolnictwie,
  - odszkodowanie za szkody na mieniu.
  https://robertofiara. pl/odszkodowania/

  Zakres obsługi kancelarii obejmuje: analizę sprawy, doradztwo w zakresie przysługujących roszczeń, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentacja przed sądami.

  Kancelaria adwokata Roberta Ofiara działa od 2008 roku i posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariaultimatum.pl »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelaria.tarnow.pl »

  Mieszkańcy Tarnowa i okolicznych miejscowości mogą skorzystać z porad prawnych jakie udziela radca prawny Tomasz Leśniak oraz radca Agata Baran w Tarnowie przy ulicy Konarskiego 25. Prawnicy mogą reprezentować swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz przed innymi instytucjami państwowymi. W imieniu klientów bierą udział w negocjacjach i postępowaniach polubownych. Także dla przedsiębiorców świadczą usługi prawne w postaci różnego rodzaju analiz i opinii prawnych oraz innych czynności prawnych z zakresu prawa spółek i korporacyjnego.
  Na stronie internetowej tych radców prawnych można znaleźć więcej szczegółów odnoście oferowanych usług.

  Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • mipol-detektywi.pl »

  Licencjonowane wrocławskie biuro detektywistyczne MIPOL działa na rynku usług detektywistycznych od 2009 roku. Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów, weryfikacjami, ustaleniami, obserwacjami. Działamy na rzecz osób prywatnych oraz firm. Zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych detektywów, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni profesjonalnie wykonać każde zlecenie. Więcej informacji odnośnie oferowanych przez nasze biuro detektywistyczne usługach znajdziecie Państwo na stronie mipol-detektywi.pl

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: