Strony związane z hasłem 'firm':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • www.polonia-polacy.de »

  Na tym portalu odnajdziesz wszystkie istotne informacje przeznaczone dla Polonii mieszkającej w Niemczech. Zagadnienie zamieszczone na tej stronie dotyczą między innymi pracy, zarobków, świadczeń, ubezpieczeń, praw pracowników, ale także życia codziennego. Można na niej umieszczać darmowe ogłoszenia i bezpłatnie korzystać z katalogu firm działających na terenie Niemiec. Znajdziesz tu również forum dyskusyjne, które ma stać się z czasem - poradnikiem o tematyce jak żyć i pracować w Niemczech.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ikatalogfirm.pl »

  Ikatalogfirm. pl - to autorski branżowy katalog firm umożliwiający promocję firm w Internecie. Niezależnie od gratisowych prezentacji w ofercie znajdują się zarówno prezentacje płatne, które są dużo bardziej poszerzone i mieszczą katalogi firm ponadprogramową reklamę w wyszukiwarkach. Dzięki tej reklamie firmy dotrze do nie tylko do użytkowników portalu, ale podobnie do internautów poszukujących firm i usług przez wyszukiwarki. Ikatalogfirm. pl bezpłatny katalog firm to internetowy katalog firm, który swoim wystrojem kolorystycznym oraz rozwiązaniami zadziwi nie jednego internautę. Jest katalogiem, który nie wymaga opłaty za przeszukanie wpisu pod kątem zgodności z regułami regulaminu wobec tego też, przed zgłoszeniem własnej strony wypadałoby przeczytać go, aby ustrzec się niepotrzebnych stresów wówczas gdy wpis nie zostanie przyjęty. Dodawanie do spisów jest najprostszą czynnością, która może skutecznie podnieść odsłony witryny internetowej, zatem gorąco zapraszam wszystkich na strony katalogu, który dla pozycjonujących ma sporo pozytywnych niespodzianek. Dysponujemy wiele możliwości wyeksponowania Państwa wpisu a moderacja przebiega do 24 godzin od chwili jego dodania!

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.metatagi.pl »

  Katalog stron www. metatagi. pl jest najlepiej moderowanym katalogiem stron internetowych. Katalog stron www. metatagi. pl z dnia na dzień umacnia swoją pozycję w internecie. Mocne linki jakie posiada katalog stron www. metatagi. pl są wykorzystywane przez najlepszych webmasterów. Wpisy w naszym katalogu stron są bardzo starannie sprawdzane. Dokładamy wszelkich starań aby nasz katalog stron był wartościowy i godny Państwa zaufania. Katalogi moderowane i sumiennie prowadzone są obecnie najlepszym sposobem na poprawę pozycji naszych stron internetowych.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • katalogifirm.com.pl »

  Katalogifirm. com. pl to ogólnopolski, autorski, wielobranżowy katalog firm oferujący bezpłatną reklamę w formie wpisu, w którym w czytelny i przejrzysty sposób każdy człowiek biznesuzdoła opisać swoją firmę, zakres jej działalności, dane teleadresowe jak również logo firmy. Do każdego wpisu darmowy katalog firm zostanie automatycznie wygenerowana mapka z oznaczoną pozycją siedziby firmy, która zdoła pomóc potencjalnemu klientowi w bezpośrednim dotarciu do Państwa siedziby. O ile poszukujesz pilnie jakiejś firmy handlowo-usługowej to wejdź na stronę Katalogifirm. com. pl katalogi firm. Jest to baza firm, bezpłatny katalog firm w której znajdziesz przedsiębiorstwa handlowo-usługowe z rozmaitych branż. Dokładna wyszukiwarka oraz szerokie zasoby witryny z pewnością spowodują, że niezwykle szybko znajdziesz właściwą firmę. Witryna jest wspaniałym rozwiązaniem także dla ludzi, jacy mają tego rodzaju firmę i wyszukują miejsca, w jakim mogliby ją skutecznie wypromować. Rekomenduję wyżej pokazany portal, dlatego że jest to wyjątkowe w swoim rodzaju miejsce. Serdecznie zapraszam, bezsprzecznie nikt nie będzie rozczarowany. Katalogifirm. com.

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.ocs.pl »

  Międzynarodowy transport w kontrolowanej temperaturze to specjalizacja firmy OCS. Realizujemy transport dla firm spożywczych, przetwórstwa mięsnego towarów w stanie głębokiego zamrożenia do temperatury - 85°C zarówno luzem jak i opakowaniach. Nasz zespół specjalistów z pewnością dobierze odpowiednie opakowania do transportu w zależności od grupy towarów. Dla przetwórstwa owocowego realizujemy transport soku w stanie głębokiego zamrożenia. W utrzymaniu zimnego łańcucha dostaw pomaga nam suchy lód, który posiada temperaturę - 85°C. Suchy lód jest doskonałym chłodziwem. Dysponując samochodami typu chłodnia oraz izoterma prowadzimy transport mrożonek w temperaturze -15 °C - 0 °C. Transport żywności może odbywać się luzem, odpowiednich opakowaniach lub kontenerach. Staramy się, aby nasza praca była wykonywana zgodnie z Good Distribution Practice. Transport międzynarodowy realizowany jest do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Prowadząc Międzynarodowy transport drogowy dla firm zapewniamy nieprzerwany strumień dostaw zaopatrując sklepy, hurtownie oraz przemysł przetwórczy.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.ksiegapodatkowa.pl »

  Rachunkowość w firmie musi być prowadzona we właściwy sposób. Jeśli nie chcesz popełniać błędów to najodpowiedniejsza dla małej jak i średniej firmy jest mała księgowość prowadzona z wykorzystaniem programu Super Księga Podatkowa (SKP). Zajrzyj na naszą witrynę internetową już teraz.
  Znajdziesz tu wszechstronny pkpir program księgowy wyposażony w liczne moduły takie jak rozrachunki, podatek dochodowy oraz VAT, płace, ZUS, fakturowanie, delegacje i inne.
  Jest on w stu procentach zgodny z obecnymi przepisami prawa, daje możliwość na bezproblemowe tworzenie raportów sprzedaży i innych, ekspresowe wprowadzanie danych do systemu, łatwe rejestrowanie i wystawianie faktur i wiele innych.
  Mała księgowość - program SKP firmy FORMAT to dużo więcej aniżeli program do faktur. Umożliwia zakładanie kartotek klientów, zatrudnionych osób, zeznań podatkowych, zawiera moduł magazyn oraz kontrolowanie wszelkich rozliczeń oraz wymaganych płatności. Zaglądnij do naszego serwisu już dzisiaj. Możesz sam wybrać potrzebne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy moduły, a przed zakupem pobrać wersję testową - oczywiście za darmo. Łatwość obsługi programu oraz bezpłatna pomoc konsultantów sprawią, że mała księgowość będzie prosta i zajmować zdecydowanie mniej czasu.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.firmy24.pl »

  Ogólnopolski bezpłatny katalog firm podzielony na szczegółowe kategorie tematyczne. Firmy z całej Polski. Dodaj firmę bezpłatnie. Katalogi stron to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do pozycjonowania stron internetowych.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.grupaleader.pl »

  Grupa Leader, dzięki optymalizacji prawnej, księgowej, a oprócz tego podatkowej, próbuje zapewniać stabilność i efektywność biznesu naszych kontrahentów. Świadczymy usługi księgowe, tj. doradztwo i rozliczenia podatkowe, audyty podatkowe i finansowe, a w kręgu mojej działalności znajduje się także wsparcie biznesowe czy rekrutacja pracowników. Nasze biuro rachunkowe obsługuje zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również korporacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www. grupaleader. pl.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów krajowa »

  Windykacja długów krajowa windykacja międzynarodowa, kompensaty zobowiązań.
  Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów oraz pośredniczymy w znalezieniu nabywcy. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi.
  Zwrot opłaty sądowej pobierzemy dopiero po ewentualnej bezskutecznej egzekucji komorniczej. W przypadku bezskutecznej egzekucji, pobierzemy tylko zwrot opłaty sądowej, natomiast nie będziemy pobierać opłat związanych z kosztami zastępstwa procesowego oraz opłat związanych z egzekucją komorniczą.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.okf.pl »


  OgĂłlnopolski Katalog Firm OKF. pl - wyszukane firmy.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »