sonusmed.pl

sonusmed.pl Firma Sonus-Med jest obecna na rynku medycznym od 2010 roku. Swoje usługi, obejmujące badania słuchu oraz dobór i sprzedaż aparatów słuchowych, świadczy w doskonale wyposażonej przychodni w Toruniu. Na potrzeby Pacjentów działa tam profesjonalny gabinet foniatryczny, laryngologiczny i logopedyczny. Z kolej dla Pacjenci z Bydgoszczy mogą umówić się na wizyty domowe, w dogodnym dla siebie terminie.

Szczegóły strony sonusmed.pl:

Podlinkuj stronę sonusmed.pl:

sonusmed.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MASAŻ I REHABILITACJA »

  Masaż kręgosłupa wykonuje poprzez rozmasowanie mięśni w obrębie pleców i barków, ze szczególnym uwzględnieniem okolicy przykręgosłupowej oraz zastosowania technik rozluźniających międzykręgowe stawy kręgosłupa. Masaż kręgosłupa jest nie tylko związany z dolegliwościami dotyczącymi bezpośrednio bólu kręgosłupa, także pomaga na różne inne schorzenia

  Posiadam certyfikat do wykonywania masażu klasycznego leczniczego oraz relaksacyjnego

  Wykonuje masaże lecznicze klasyczne oraz rehabilitacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany serdecznie zapraszam do mojego Gabinetu w Wielkim Młynie ul Wielkie Młyny 16/42 w Gdańsku.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • usg rzeszów »

  Dr. Med. Marzanna Obrzut oferuje szeroki zakres badań USG. M. in. USG jamy brzusznej, USG szyi, USG węzłów chłonnych obwodowych, USG piersi, USG tarczycy, USG ślinianek, USG zmian podskórnych/tkanek miękkich wskazanej okolicy, Doppler tętnic szyjnych, Doppler tętnic kończyn górnych, Doppler żył kończyn górnych, Doppler tętnic kończyn dolnych, Doppler żył kończyn dolnych, Doppler układu wrotnego, Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG. Zapraszamy po więcej informacji

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.psycholog-rybnik.eu »

  Jestem psychologiem z Rybnika nazywam się Elżbieta Pawliczek. Prowadzę psychoterapię dla dzieci, młdzieży i dorosłych. Sama terapia z dzieckiem polega na wspólnym rysowaniu, zabawie, rozmowie, czytaniu opowiadań terapeutycznych. W trakcie obserwacji rysowania, zabawy uzyskuję informacje na temat przeżyć dziecka, jego postrzegania świata. W przypadku młodzieży jest to najczęściej terapia rodzinna. Wszystkie informacje o mnie możesz znaleźć na mojej stronie internetowej. Zachęcam do skorzystania z moich usług.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • sklep.astar.pl »

  Jesteśmy firma Astar od wielu lat produkujemy nowoczesny sprzęt medyczny. Od lat oferujemy naszym klientom urządzenia spełniające wszelkie światowe standardy, a naszą domeną jest produkcja wysokiej klasy aparatury do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, terapii podciśnieniowej i światłolecznictwa. Dla wszystkich naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym możesz znaleźć naszą pełną ofertę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego sklepu na zakupy online.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.egerton.pl »

  Innowacyjne łóżka szpitalne, najwygodniejsze oraz komfortowe materace, wózki tzw. funkcyjne oraz stoły do przewozu chorych osób – to wszystko, oraz wiele innych możesz znaleźć w ofercie naszej organizacji - Egerton. Trudnimy się wyposażaniem jednostek medycznych w przedmioty znajdujące się w bliskim otoczeniu chorego. Naszym Celem jest stworzenie zarówno dla personelu medycznego, jak i dla pacjentów życzliwego i wygodnego otoczenia. Ufa nam już szerokie grono rozmaitych przychodni, szpitali jak również oddziałów medycznych, których wykaz znaleźć można na naszym portalu. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem, znajdującym się na portalu. Serdecznie polecamy!

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • masaz.trzypokojowy.pl »

  Wszelkiego typu wady postawy są rezultatem "siedzącego trybu życia" do którego jesteśmy zmuszeni.
  Najświeższe badania statystyczne dosadnie pokazują iż jedną trzecią swojego życia spędzamy w pozie siedzącej. Są to bardzo alarmujące informacje bowiem siedzący tryb życia nie oddziałuje pozytywnie na stan naszego zdrowia. Patrząc na ten temat z medycznego punktu widzenia poza siedząca oddziałuje bardzo niesprzyjająco na nasz kręgosłup.
  Budowa kręgosłupa jest bardzo prosta:
  - zbudowany jest z trzydziestu trzech – trzydziestu czterech
  - pomiędzy każdym elementem(kręgiem) znajduje się dysk który umożliwia dowolną modyfikację pozycji.
  Na naszej witrynie internetowej www. masaz. trzypokojowy. pl odnajdziecie mnóstwo wskazówek dzięki jakim w odpowiedni sposób zadbacie o swoje zdrowie.
  Ogromnie istotnym problemem który zaplanowaliśmy poruszyć na naszym portalu jest rehabilitacja techniką "PNF". Specjaliści uważają że metoda ta w bezproblemowy i delikatny sposób jest w stanie przynieść ulgę bardzo obszernej grupie pacjentów zarówno cierpiących na różnego rodzaju schorzenia jak i różne choroby np. stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona
  Zapraszamy serdecznie wszystkich użytkowników do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.emedikam.pl »

  STRONA MEDIKAM PAULINA SUTARZEWICZ EMEDIKAM. PL ZAOPATRZENIE W MATERIAŁY MEDYCZNE: PLACÓWKI MEDYCZNYCZNE, SKLEP MEDYCZNY, HURTOWNIA MEDYCZNA, ZAOPATRZENIE APTEK, ZAOPATRZENIE SZPITALI CENTRUM MEDYCZNE GABIENETY GINEKOLOGICZNE LAPAROSKOPOPIA, ZABIEGI LAPAROSKOPOWE, WORKI DO LAPAROSKOPII, SPRZĘT DO LAPAROSKOPII, EWAKUATORY LAPAROSKOPOWE, MATERIAŁY JEDNORAZOWE DLA GINEKOLOGII, MATERIAŁY WIELORAZOWE, KLESZCZYKI DO WYCINKÓW, BABY TISCHLER, SZCZOTECZKA CYTOLOGICZNA WACHLARZ, SZCZOTECZKA CYTOLOGICZNA PROSTA,

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • defimed.pl »

  Życie człowieka jest niezwykle kruche i w zasadzie na każdym kroku czyhają na nas przeróżne zagrożenia. Niestety bywają i przypadki, w których nasze życie czy zdrowie są narażone na szwank przez działania obcych ludzi. Chodzi tu między innymi o tym, że nie wszyscy stosują się do zasad pierwszej pomocy. Nawet jeśli zawsze prowadziliśmy zdrowy tryb życia i pilnowaliśmy się, to może się przydarzyć, że nagle doznamy ataku serca. To, czy uda nam się przeżyć, zależy zwykle od sprzętu i ludzi, których mamy wokół siebie. Dlatego też niewiarygodnie ważne jest, by w każdej firmie znajdowało się stanowisko z defibrylatorami AED od firmy Defimed. Wysokiej jakości sprzęt, w połączeniu z umiejętnością przeprowadzania rko wśród pracowników, zwiększa szansę na przetrwanie poszkodowanej osoby.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.markprotetik.pl »

  Firma Mark Protetik - dane kontaktowe: ul. Moniuszki 10, 05-510 Konstancin-Jeziorna tel. 22 754 12 73 Oferowane produkty: - proteza nogi, - aparat ortopedyczny, - gorset ortopedyczny, - protezy kończyn dolnych, - C-Leg, - protezy kończyn górnych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: